Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

"Promyczkowe" kolędowanie

"Promyczkowe" kolędowanieW styczniu 2020 roku zespół wokalno-taneczny "Promyczki" kolędował dla pracowników i uczniów naszej szkoły. Chodząc z gwiazdą, dzieci śpiewały kolędy i pastorałki oraz składały wszystkim życzenia z okazji Nowego Roku. W podziękowaniu za kolędę otrzymały różne słodycze.

Szkolne kolędowanie było prapremierą utworów przygotowanych na XV Stanisławowskie Spotkania z Kolędą. W tym roku, podczas konkursu, zespół zaśpiewał pastorałkę "Blask nad Judeą" i zdobył wyróżnienie. Solista Bruno Knap zajął III miejsce wykonując pastorałkę "Skrzypi wóz". Opiekunem zespołu jest p. Beata Harasiuk.

"Promyczkowe" kolędowanie "Promyczkowe" kolędowanie "Promyczkowe" kolędowanie
"Promyczkowe" kolędowanie "Promyczkowe" kolędowanie "Promyczkowe" kolędowanie
"Promyczkowe" kolędowanie "Promyczkowe" kolędowanie "Promyczkowe" kolędowanie

Poprawiono: czwartek, 30, styczeń 2020 09:23

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine