Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Warsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczneW czasie ferii zimowych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbyły się 4 warsztaty muzyczne dla uczniów naszej szkoły. Warsztaty zostały zorganizowane z okazji zbliżającej się 100-tnej rocznicy urodzin naszego patrona Jana Pawła II. Zajęcia prowadziła p. Magdalena Stopa, wykładowca na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie, kierunek Jazz i Muzyka Estradowa. Nasi mali artyści uczyli się śpiewu pieśni religijnych związanych z patronem naszej szkoły. Ćwiczyli śpiew solowy, emisję głosu oraz interpretację tekstu z właściwą dykcją. Kształcili też umiejętność pracy zespołowej.

Uczestnicy warsztatów zaprezentują zdobyte umiejętności podczas uroczystego koncertu zaplanowanego na dzień 18 maja 2020 r. Warsztaty zostały zorganizowane przez dyrektor naszej szkoły p. Marię Rysztak i p. Beatę Peć. Funkcję opiekuńczą podczas zajęć warsztatowych sprawowała p. Beata Harasiuk.

Warsztaty muzyczne Warsztaty muzyczne Warsztaty muzyczne

Poprawiono: czwartek, 30, styczeń 2020 09:29

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine