Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Ciche bohaterki

Ciche bohaterkiCiche bohaterki - panie z obsługi wraz z dyrekcją  i opiekunem Szkolnego Koła Caritas ze  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim włączyły się do akcji szycia maseczek. Maseczki są niezbędne dla personelu medycznego dla bezpiecznej codziennej pracy.

W obliczu medialnych informacji o tym, że jest to obecnie towar deficytowy i wkrótce jego brak może sparaliżować pracę szpitali, w wielu miejscach Polski zrodziły się oddolne inicjatywy mające dać wsparcie ludziom będącym na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

W naszej szkole odzew na hasło pomocy był natychmiastowy - szybko okazało się, że rąk do pracy nie zabraknie, a opiekun Szkolnego Koła Caritas odwiedził dziś nauczycieli, którzy hojnie wspomogli tą akcję i uzbierało się aż 1020 zł. Dziękujemy i chylimy czoła.

Poprawiono: środa, 25, marzec 2020 16:22

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine