Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Teatrzyk Pinokio

Teatrzyk lalkowy "Pinokio" został założony w 1999 r. przez nauczycielkę naszej szkoły p. Beatę Harasiuk. Celem pracy teatrzyku jest rozwijanie uzdolnień aktorskich, zainteresowań teatralnych i czytelniczych, wdrażanie do odpowiedzialnej pracy w zespole.

Od 2003 roku drugim  opiekunem teatrzyku jest też p. Joanna Łepik. Małymi aktorami w teatrzyku są uczniowie klas II i III. Stelaż do teatrzyku został nieodpłatnie wykonany przez p. Jana Łepika. Podczas 14 lat pracy zostało wystawionych wiele przedstawień m.in. "Bajka o rybaku i złotej rybce", "Dzikie łabędzie", "Calineczka", "Piękna i Bestia", "Jaś i Małgosia", "Dwie Dorotki", "Przygody Helenki", "Czerwony Kapturek", "Złota Studzienka", "Królowa Śniegu", "Lisek-Chytrusek",  "Brzydkie kaczątko", "Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków", "Zaklęta Góra", "Jędrek Jeżyk". Teatrzyk wystawia przedstawienia dla uczniów naszej szkoły, występuje podczas imprez środowiskowych z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz Dnia Matki. Jest zapraszany i występuje z przedstawieniami w Miejskiej Bibliotece w Józefowie oraz w Przedszkolu w Józefowie.

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine