Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Zespół Wędrowniczek

Teatrzyk "Wędrowniczek" pracuje od roku szkolnego 2003\2004. Został założony z inicjatywy trzech nauczycielek Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim, pań: Małgorzaty Czerwieniec, Anny Gontarz i Barbary Pleskacz.Te panie są nadal opiekunkami teatrzyku. Zajęcia teatralne odbywają się w formie zajęć pozalekcyjnych.Uczniowie bardzo chętnie biorą w nich udział, gdyż mają tutaj możliwość wyżycia się artystycznego, zaprezentowania swoich zdolności aktorskich przed szerszą publicznością. W repertuarze zaprezentowanym przed uczniami naszej szkoły, na imprezach środowiskowych i w Przedszkolu w Józefowie znalazło się wiele baśni, przedstawień o tematyce współczesnej oraz scenek kabaretowych.W obecnym roku szkolnym 2013\2014 teatrzyk obchodzi 10-lecie powstania.

Poprawiono: piątek, 10, listopad 2017 11:16

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dla nauczycieli

mt_ignore:Certyfikat

Z życia szkoły

Po lekcjach

Organizacje szkolne

mt_ignore:Dziennik elektroniczny
mt_ignore:Instrukcja logowania
Joomla templates by Joomlashine