Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Nauczyciele

Rok szkolny 2018/2019

Lp. Nazwisko, imię Przedmiot
1. mgr Basińska-Lal Monika chemia, fizyka, przyroda, informatyka
2. mgr Bazan Krzysztof wychowanie fizyczne
3. mgr Bednarz Małgorzata wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
4. mgr Biszczanik Alicja matematyka
5. mgr Bojarska Krystyna religia
6. mgr Buczyńska-Chodara Dagmara język polski
7. dr Czapka Anna język angielski
8. mgr Czerwieniec Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
9. mgr Fila Małgorzata język niemiecki, język rosyjski
10. mgr Gontarz Alina język polski, język rosyjski
11. mgr Gontarz Anna język polski, edukacja wczesnoszkolna
12. mgr Gontarz Barbara wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
13. mgr Gontarz Piotr wychowanie fizyczne
14. mgr Grzyb Anna pedagog szkolny
15. mgr Harasiuk Beata wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
16. mgr Knap Rafał muzyka, plastyka
17. mgr Kolaszyńska Elżbieta język polski
18. mgr Krzaczek Anna biblioteka, edukacja wczesnoszkolna
19. mgr Król Krzysztof historia, wychowanie do życia w rodzinie
20. mgr Kudełka Mariola edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
21. mgr Kusztykiewicz Renata biologia
22. ks. dr Piątek Mieczysław religia
23. ks. mgr Leńczuk Tomasz religia
24. mgr Łepik Joanna wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
25. mgr Łosiewicz Katarzyna oligofrenopedagogika
26. mgr Marzec Ewa historia, technika
27. mgr Mazurek Anna matematyka
28. mgr Olędzka Elżbieta geografia, historia
29. mgr Rogowska-Mazur Ewa edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
30. mgr Rysztak Maria religia
31. mgr Skałecka Ewelina informatyka, zajęcia techniczne, doradztwo zawodowe
32. mgr Szpinda Stanisława wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
33. mgr Wakoń Joanna matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna
34. mgr Wojciechowska Barbara pedagog szkolny
35. mgr Zgutka Grzegorz język angielski

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Peć Beata - sekretarka
  • Kudełka Alicja - sekretarka
  • Cieślak Zofia - pomoc biurowa
  • Kozyra Mirosława - sprzątaczka
  • Kozak Małgorzata - sprzątaczka
  • Maziarska Anna - woźna
  • Piechnik Ewa - opiekun dzieci w autobusie szkolnym
  • Serafin Katarzyna - sprzątaczka
  • Sobań Marian - konserwator
  •  Sowa Alina - sprzątaczka

Rok szkolny 2017/2018

Lp. Nazwisko, Imię Przedmiot
1. mgr Basińska-Lal Monika chemia, fizyka, przyroda, informatyka
2. mgr Bednarz Małgorzata wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
3. Berdzik Diana logopeda
4. mgr Biszczanik Alicja matematyka
5. mgr Bojarska Krystyna religia
6. mgr Buczyńska-Chodara Dagmara język polski
7. dr Czapka Anna język angielski
8. mgr Czerwieniec Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
9. mgr Fila Małgorzata język niemiecki, język rosyjski
10. mgr Gmyz Monika logopeda
11. mgr Gontarz Alina język polski, język rosyjski
12. mgr Gontarz Anna język polski, edukacja wczesnoszkolna
13. mgr Gontarz Barbara wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, religia
14. mgr Gontarz Piotr wychowanie fizyczne
15. mgr Anna Grzyb pedagog szkolny
16. mgr Harasiuk Beata wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
17. mgr Knap Rafał muzyka, plastyka
18. mgr Kolaszyńska Elżbieta język polski
19. mgr Krzaczek Anna biblioteka, edukacja wczesnoszkolna
20. mgr Kusztykiewicz Renata biologia
21. ks. dr Piątek Mieczysław religia
22. ks. mgr Leńczuk Tomasz religia
23. mgr Lipian Ewa przyroda, plastyka, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika
24. mgr Łepik Joanna wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
25. mgr Katarzyna Łosiewicz oligofrenopedagogika
26. mgr Marzec Ewa historia, technika
27. mgr Mazurek Anna matematyka
28. mgr Mielniczek Anna wychowanie do życia w rodzinie, historia, wiedza o społeczeństwie, surdopedagogika
29. mgr Olędzka Elżbieta geografia, historia
30. mgr Pleskacz Barbara wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
31. mgr Rogowska-Mazur Ewa edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
32. mgr Rysztak Maria religia
33. mgr Skałecka Ewelina informatyka, zajęcia techniczne, doradztwo zawodowe
34. mgr Szpinda Stanisława wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
35. mgr Wakoń Joanna matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna
36. mgr Wojciechowska Barbara pedagog szkolny
37. mgr Zgutka Grzegorz język angielski

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Peć Beata - sekretarka
  • Kudełka Alicja - sekretarka
  • Cieślak Zofia - pomoc biurowa
  • Kozyra Mirosława - sprzątaczka
  • Kozak Małgorzata - sprzątaczka
  • Maziarska Anna - woźna
  • Serafin Katarzyna - sprzątaczka
  • Sobań Marian - konserwator
  • Sowa Alina - sprzątaczka

Poprawiono: środa, 03, październik 2018 08:16

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine