Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Chwile z teatrem

Chwile z teatremW Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim uczniowie w ramach zajęć rozwijających mogą korzystać z zajęć teatralnych. Mamy dwa teatrzyki: teatrzyk kukiełkowy "Pinokio", który prowadzą panie Beata Harasiuk i Joanna Łepik oraz teatrzyk żywego aktora "Wędrowniczek", prowadzony przez panie: Annę Gontarz, Małgorzatę Czerwieniec i Barbarę Pleskacz. W obecnym roku szkolnym podobnie jak w latach poprzednich uczniowie chętnie uczęszczali na te zajęcia. Poniedziałek 18 czerwca był dniem, w którym uczniowie naszej szkoły zobaczyli efekty pracy obydwu teatrzyków. "Pinokio" przedstawił bajkę "Brzydkie kaczątko", a "Wędrowniczek""Kopciuszek". Były to bardzo miłe chwile z teatrem szkolnym. Uczniowie - aktorzy otrzymali piękne słowa podziękowania od pań  dyrektor Marii Rysztak i Anny Mazurek oraz gromkie brawa od publiczności.

Chwile z teatrem Chwile z teatrem Chwile z teatrem
Chwile z teatrem Chwile z teatrem Chwile z teatrem

Poprawiono: piątek, 22, czerwiec 2018 08:20

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine