Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Dzień Edukacji NarodowejDnia 15.10.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbyła się akademia z okazji Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia pani dyrektor Marii Rysztak, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów i pracowników. Mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pani dyrektor, także przekazała serdeczne życzenia od Burmistrza Józefowa p. Romana Dziury. Wyróżniający się nauczyciele za swą pracę otrzymali Nagrody Burmistrza Józefowa i Nagrody Dyrektora Szkoły. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Iwona Zając, która w imieniu rodziców złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły i na ręce pani dyrektor przekazała bukiet kwiatów. Podczas uroczystości odbyło się pożegnanie pani Stanisławy Szpinda, która przeszła na emeryturę.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pań: Małgorzaty Bednarz, Aliny Gontarz, Barbary Gontarz oraz p. Rafała Knapa. Młodzi artyści piosenką, słowem i pokazem mody uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. A Samorząd Uczniowski wręczył wszystkich nauczycielom słodki upominek.

Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej

Poprawiono: środa, 24, październik 2018 17:30

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine