Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Caritas - szkołą czynnej miłości bliźniego

Caritas - szkołą czynnej miłości bliźniegoCaritas udziela pomocy materialnej ludziom najbardziej potrzebującym. Z jej wsparcia korzystają najczęściej osoby chore, niepełnosprawne oraz rodziny ubogie, bezrobotne, przeżywające trudności i problemy moralne i materialne.

W celu pozyskania środków Caritas prowadzi akcje charytatywne. W niedzielę rozpoczął się "Tydzień Miłosierdzia". My jako Szkolne Koło Caritas we współpracy z Caritas Józefów chcemy włączyć się w obchody Tygodnia Miłosierdzia prowadząc zbiórkę odzieży, obuwia, środków czystości, sprzętu gospodarstwa domowego. Zachęcamy wszystkich miłośników naszego koła do wsparcia tej akcji. Czekamy na dary waszych serc.

Caritas - szkołą czynnej miłości bliźniego

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine