Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...Zbliża się Święto Zmarłych... Dzień Wszystkich Świętych to czas zadumy, refleksji i pamięci o naszych bliskich zmarłych. Na cmentarzu można spotkać ludzi porządkujących rodzinne mogiły. Niestety są również groby, o których nikt nie pamięta. Zaniedbane, porośnięte trawą, wzbudzają refleksję o ludzkim losie. Czy rzeczywiście ci ludzie nie mają biskich? Szacunek do ludzi można okazać poprzez pamięć o zmarłych. Na przełomie października i listopada wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim wzięli udział w akcji „Znicz”, sprzedając znicze i wiązanki przed cmentarzem katolickim w Józefowie. Sprzedaż zniczy odbywała się także przez cały tydzień w naszej szkole. Byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy wyświadczyć dobro dla bliźnich.

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine