Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Twoje dziecko uczy się od Ciebie

Twoje dziecko uczy się od CiebieDnia 17 maja 2016 r. opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim: p. Joanna Wakoń, opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Majdanie Nepryskim p. Alina Gontarz, Prezes Caritas Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w  Józefowie: p. Maria Kudełka oraz dwie wolontariuszki: Amelia Tracz i Eliza Muca wzięły udział w audycji radiowej "Miłosierni to My" prowadzonej przez p. redaktor Małgorzatę Godzisz.

Twoje dziecko uczy się od CiebieNa antenie Katolickiego Radia Zamość pojawiły się piękne świadectwa czynów miłości miłosiernej młodych wolontariuszy i ich opiekunów. Nie sposób wymienić wszystkich inicjatyw, o których była mowa podczas audycji, lecz jedno jest pewne - duża liczba młodych ludzi z naszych szkół zaangażowanych w wolontariat jest po prostu imponująca i mówi sama za siebie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszamy! Szkolne Koła Caritas działające w naszych szkołach czekają na Ciebie. Założycielka Szkolnego Koła Caritas w Majdanie Nepryskim p. Joanna zawsze podkreśla wartość pracy wolontariuszy. To pomoc drugiemu człowiekowi, rozwój osobisty oraz miłość Boga w bliźnim są pasją tej grupy.

Nagranie audycji jest dostępne pod adresem:

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine