Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Zbiórka odzieży i żywności

"Wychować człowieka, to nie tylko rozwijać rozum,
ale kształtować całego człowieka,
a więc również jego serce i jego charakter."

[J.Stimpfle]

Dar sercaUczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim są zawsze gotowi do niesienia pomocy innym, zwłaszcza ludziom chorym, starszym kalekim. Kształtowanie powyższych wartości jest jednym z priorytetów naszej szkoły.

W ramach takiej pomocy w naszej szkole są organizowane następujące zbiórki:

ZBIÓRKA ODZIEŻY
W dniach 28.11.16 r. do 04.12.2016 r. Szkolne Koło Caritas przeprowadza zbiórkę używanej (ale w dobrym stanie) odzieży zimowej. Dary te zostaną przekazane dzieciom i młodzieży uczęszczającej do Sobotniej Szkoły Języka Polskiego prowadzonej przez Siostry Dominikanki w Żółkwi na Ukrainie.

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI "Paczka od serca"
W dniach 25.11.2016 r. - 05.12.2016 r. Samorząd Uczniowski prowadzi zbiórkę żywności, zwłaszcza słodyczy. Każda klasa przygotowuje "Paczkę od serca" wraz z kartką świąteczną z życzeniami. Wszystkie paczki wraz z życzeniami Samorząd Uczniowski zawiezie do Domu Dziecka w Zwierzyńcu.

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine