Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Występ Cyrku "Szok" z Ukrainy

Występ Cyrku "Szok"Niecodzienną okazją do śmiechu i rozrywki w dniu 24 października 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim był występ Cyrku "Szok" z Ukrainy.

Na początku wszystkich zabawiał klown na szczudłach zagrzewając do wspólnej zabawy wielką kolorowa piłką, która przemieszczała się wśród widowni. Artyści w ciekawy sposób zaprezentowali widzom różnorodne magiczne sztuczki cyrkowe. Dzieci mogły m.in. zobaczyć jak za pomocą dziwnej maszynki kawałek zwykłej kartki papieru zamienia  się w banknot. Obejrzały pokazy żonglerki oraz ekwilibrystyki, które sprzyjają rozwojowi koordynacji wzrokowo-ruchowej, poczucia rytmu, refleksu, a także zdolności utrzymania równowagi i właściwej postawy ciała. Jednak najwięcej emocji wzbudził wąż, który okazał się bardzo przyjaznym gadem. Większość widowni zdecydowała się dotknąć dusiciela, a nawet odważni wzięli go sobie na ramiona. Artyści nawiązali bardzo dobrą współpracę z widownią, angażowali dzieci w aktywny udział w ich pokazach. Chętne i odważne dzieci mogły spróbować swoich sił i umiejętności we wspólnym wykonywaniu cyrkowych pokazów. Podczas całego występu panowała miła i serdeczna atmosfera radosnej zabawy. Umiejętności artystów wywierały na widowni podziw oraz zachwyt, co było z kolei nagradzane gromkimi brawami.

Na zakończenie dzieci mogły zakupić sobie pamiątki cyrkowe, które z pewnością długo będą przypominać im o niezwykłych wyczynach artystów cyrkowych.

Występ Cyrku "Szok" Występ Cyrku "Szok" Występ Cyrku "Szok"
Występ Cyrku "Szok" Występ Cyrku "Szok" Występ Cyrku "Szok"

Poprawiono: sobota, 27, październik 2018 13:37

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine