Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Sukces kolędą wyśpiewany

Sukces kolędą wyśpiewanyCzas kolędowania już za nami, ale w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II echa wciąż słychać. A to za sprawą tego, że nasi mali uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się podczas XII Stanisławowskich Spotkań z Kolędą, które tak pięknie zakończyły miesiąc styczeń.

Na scenie zaprezentowało się ponad 200 młodych artystów z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów m.in. z: Aleksandrowa, Górecka Starego, Kaczórek, Krasnobrodu, Majdanu Nepryskiego, Majdanu Sopockiego, Tereszpola, Suśca, Zwierzyńca i Żurawnicy.

Wymagająca komisja w składzie: ksiądz Tomasz Leńczuk z parafii w Józefowie, pani Aleksandra Baraniak - Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej w Nowym Sączu oraz pan Marcin Pastuszak - wokalista zespołu TEX uznała, że w kategorii dzieci 7-, 8- i 9-letnich na najlepszą ocenę zasłużyła Gabriela Hanys z naszej szkoły, a  drugie miejsce zajęła jej koleżanka z klasy Wiktoria Bajan. Wśród zespołów zaś drugą nagrodę wyśpiewały "Promyczki" w składzie: Oliwia Bielak, Wiktoria Bajan, Gabriela Hanys, Weronika Harasiuk i Daniel Serafin.

Do występu dzieci przygotowały panie: Małgorzata Czerwieniec i Beata Harasiuk. Serdecznie gratulujemy!

Sukces kolędą wyśpiewany Sukces kolędą wyśpiewany Sukces kolędą wyśpiewany
Sukces kolędą wyśpiewany Sukces kolędą wyśpiewany Sukces kolędą wyśpiewany
Sukces kolędą wyśpiewany Sukces kolędą wyśpiewany Sukces kolędą wyśpiewany

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine