Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Co nowego u "Promyczków"

PromyczkiW czwartek 17 maja 2018 r. zespół wokalno-taneczny "Promyczki" gościł w naszej szkole uczniów ze Szkoły Podstawowej im. M. Romanowskiego w Józefowie. Podczas warsztatów wokalno tanecznych zespół wystąpił z układem wokalno-tanecznym prezentującym polskie pieśni i tańce ludowe. Następnie nasi goście uczyli się śpiewać pieśń "Hej od Biłgoraja" oraz tańczyć taniec "Szewczyk". Na zakończenie rozegrany został towarzyski mecz w piłkę nożną na "Magicznym dywanie". Zwycięstwo odnieśli nasi goście.

W sobotę 19 maja 2018 r. zespół "Promyczki" wystąpił w Konkursie Piosenki Turystycznej  organizowanym przez MOK w Józefowie. Dzieci zaprezentowały dwa utwory i otrzymały w podziękowaniu dyplom za udział w konkursie.

Zespół "Promyczki" pracuje pod czujnym okiem p. Małgorzaty Czerwieniec i p. Beaty Harasiuk.

Promyczki Promyczki Promyczki
Promyczki Promyczki Promyczki

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine