Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Spotkanie Pokoleń 2017

Spotkanie PokoleńPod takim tytułem w środę 11 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II   w Majdanie Nepryskim odbyła się kolejna edycja cyklicznego "Spotkania Pokoleń".

W zimowy wieczór pojawili się w naszej szkole zaproszeni goście: władze samorządowe Burmistrz Józefowa pan Roman Dziura z małżonką, Przewodniczący Rady Miasta pan Jerzy Hajduk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Józefowie pani Edyta Nieśpiał, Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" pani Barbara Wojciechowska, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Hamerni, Radny Gminy Józefów pan Tadeusz Gontarz, Sołtys wsi Majdan Nepryski pani Kazimiera Holko, były Przewodniczący Rady Rodziców pan Marian Momot z małżonką oraz obecny pan Adam Litwin, emerytowani dyrektorzy naszej szkoły pani Krystyna Basińska i pani Kazimiera Gontarz oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy.

Zaproszonych gości oraz obecnych pracowników i nauczycieli serdecznie powitała dyrektor szkoły pani Maria Rysztak. Wszyscy zebrani wysłuchali koncertu kolęd i pastorałek przygotowanych przez najmłodsze pokolenie dzieci z zespołu taneczno-wokalnego "Promyczki" prowadzonego przez p. Beatę Harasiuk i p. Małgorzatę Czerwieniec oraz nieco starsze "Nepryszki" przygotowane przez p. Rafała Knapa.

"Spotkanie Pokoleń" nie odbyłoby się bez wspaniałego występu pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Hamerni. Panie wystąpiły z kolędami i pastorałkami okraszonymi humorystycznymi wierszykami związanymi ze świętami i Nowym Rokiem.

Po części artystycznej wszyscy zebrani udali się do szkolnej stołówki na poczęstunek. Wspólnie śpiewano kolędy i wspominano jak to było kiedyś. Najwięcej wspomnień z dawnych lat przywołał pan Momot (tata naszej pani dyrektor), który w bardzo ciekawy sposób przedstawił zebranym historię pierwszych lat działalności Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim, wówczas noszącej imię XXX – lecia PRL. To było naprawdę miłe i ciekawe spotkanie trzech pokoleń ludzi związanych z naszą szkołą. Do zobaczenia za rok!

Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń
Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń
Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń
Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń Spotkanie Pokoleń

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine