Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Jak się uczyć w domu?

mt_ignore:Jak się uczyć w domu?

Z książką za pan brat

Z książką za pan bratW dniu 24.09.2015 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbył się apel czytelniczy zachęcający uczniów do czytania. Uczniowie należący do Koła Przyjaciół Biblioteki  przedstawili krótkie recenzje przeczytanych przez siebie książek. Próbowali zachęcić kolegów i koleżanki do czytania różnorodnych książek. Mamy nadzieję, że uczniowie będą częściej odwiedzać naszą szkolną bibliotekę.

Opiekunem Koła Przyjaciół Biblioteki jest p. Anna Krzaczek.

Z książką za pan brat Z książką za pan brat Z książką za pan brat
Z książką za pan brat Z książką za pan brat Z książką za pan brat
Z książką za pan brat Z książką za pan brat Z książką za pan brat
Z książką za pan brat Z książką za pan brat Z książką za pan brat

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine