Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Podsumowanie III Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

III Noworoczny Turniej Halowej Piłki NożnejDnia 9 stycznia na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie odbył się III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim. Uczestnikami turnieju były klasy I-III.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn (42 zawodników) ze Szkoły Podstawowej z Majdanu Nepryskiego – opiekun p. Barbara Gontarz i p. Joanna Łepik (dziewczęta i chłopcy), Stanisławowa – opiekun p. Agnieszka Skowyra-Łach i p. Katarzyna Traczyk-Surmacz (dziewczęta i chłopcy), z Józefowa drużyna chłopców wraz z opiekunem p. Bożeną Żebrowską oraz Uczniowski Klub Piłkarski Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej z opiekunem p. Wojciechem Suchowiczem. Drużyny rywalizowały między sobą grając w grupie systemem "każdy z każdym". Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek. Niejednokrotnie dochodziło do ostrej rywalizacji sportowej, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku.

III Noworoczny Turniej Halowej Piłki NożnejBezkonkurencyjna okazała się drużyna dziewcząt z Wólki Panieńskiej oraz drużyna chłopców z SP z Józefowa, którzy zdobyli pierwsze miejsca w turnieju. II miejsca zdobyła reprezentacja dziewcząt i chłopców z SP z Majdanu Nepryskiego oraz III miejsca dziewczęta i chłopcy z SP ze Stanisławowa. Wśród zawodniczek najlepsza okazała się uczennica kl. II Martyna Wygnał (SP Majdan Nepryski) oraz Emilia Waszczuk z kl. I (SP Stanisławów). Dyrektor szkoły p. Maria Rysztak nagrodziła wszystkie drużyny dyplomami oraz piłkami nożnymi. Drużyny z miejsc I otrzymały pamiątkowe puchary.

Za obsługę sędziowską, za którą bardzo dziękujemy, odpowiadał sędzia p. Marian Więcław. W dalszej, sportowej atmosferze turniej zakończył się słodkim poczęstunkiem, ufundowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" z Józefowa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju oraz kibicom kl. III ze SP z Majdanu Nepryskiego.

Ze sportowym pozdrowieniem
Koordynator turnieju: Barbara Gontarz

III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine