Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

W karnawale to są bale

W karnawale to są balePod tym hasłem w Szkole Podstawowej w Majdanie Nepryskim odbył się bal karnawałowy. Zgodnie z tradycją zabawa ta miała charakter integracyjny, gdyż wzięli w niej udział uczniowie wszystkich klas, a także  młodsze rodzeństwo naszych uczniów i rodzice. Szkolny bal rozpoczęła pani dyrektor Maria Rysztak, która przywitała uczniów nauczycieli, rodziców oraz małych gości i zaprosiła do wspólnej zabawy. Nad oprawą muzyczną dla klas IV-III gimnazjum czuwał Dj Garfii, zaś dla młodszych animatorzy z firmy Republika.

Dzieci wystąpiły w pomysłowych i zabawnych strojach. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, wróżki, aniołki, motylki, rycerze i różne zwierzątka. W udekorowanej sali i w kreacjach uczestników zaprojektowanych według własnych pomysłów, dobry humor i muzyka okazały się gwarantem wspaniałej zabawy.

W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa taneczna to atrakcja i bardzo lubiana forma rozrywki, która rozwija inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.

Kolejna zabawa choinkowa za nami.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami:
p. Barbara Gontarz, p. Małgorzata Bednarz, p. Alina Gontarz

W karnawale to są bale W karnawale to są bale W karnawale to są bale
W karnawale to są bale W karnawale to są bale W karnawale to są bale
W karnawale to są bale W karnawale to są bale W karnawale to są bale
W karnawale to są bale W karnawale to są bale W karnawale to są bale

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine