Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Walentynki w naszej szkole

Walentynki14 lutego jest to dzień Świętego Walentego. Tego dnia osobie nam bliskiej możemy podarować upominek. Tak właśnie, od paru lat w naszej szkole w Majdanie Nepryskim, działa poczta walentynkowa, można wysyłać kartki ,lizaki, czekoladki dla bliskich nam osób i nie tylko. Kartek do poczty wpłynęło mnóstwo, listonosz walentynkowy miał sporo pracy.  W tym roku, "Walentynki" w szkole, były obchodzone 8 lutego, gdzie panował miły nastrój,  każdy chodził uśmiechnięty, dużo osób ubrało się na czerwono, by podkreślić ten dzień.

Wielu z nas w tym dniu zdobyło się na choćby drobny gest, aby osoba, do której czujemy sympatię, zrozumiała, ile dla nas znaczy. Celem wychowawczym było kształcenie umiejętności wyrażania uczuć, a także integrowanie społeczności szkolnej.

Barbara Gontarz, Małgorzata Bednarz, Alina Gontarz

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine