Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego za I półrocze w roku szkolnym 2018/19

Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego W dniu 5 lutego 2019 roku odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim za I półrocze w roku szkolnym 2018/19. Podczas apelu zaprezentowano wszystkie działania SU na terenie szkoły oraz działalność charytatywną na rzecz potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Apel był okazją do wręczenia nagród za konkursy: na "Najpiękniejszy świąteczny wystrój klas".

W kategorii klas młodszych:

  • I miejsce zdobyła klasa I,
  • II miejsce klasa II,
  • III miejsce oddział przedszkolny 6-latki.

W kategorii klas starszych:

  • I miejsce klasa VI,
  • II miejsce Va,
  • III miejsce Klasa VII.

W dalszej części spotkania SU przedstawił uczniom prezentację multimedialną "Bezpieczne ferie zimowe". Na zakończenie p. dyrektor Maria Rysztak podziękowała za pracę na rzecz szkoły oraz życzyła wszystkim miłych i bezpiecznych ferii.

Opiekunowie SU:
Barbara Gontarz, Małgorzata Bednarz, Alina Gontarz

Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego  

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine