Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Jest jesienią taki dzień...

Dzień NauczycielaUroczystą akademią uczniowie, rodzice, nauczyciele, emeryci, zaproszeni goście i pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim uczcili Dzień Edukacji Narodowej. Dzień Nauczyciela to szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. Dyrektor szkoły pani Maria Rysztak w swoim przemówieniu podkreśliła, że zawód nauczyciela jest zawodem trudnym i odpowiedzialnym. Podziękowała nauczycielom – za zaangażowanie w pracę, wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, pracownikom niepedagogicznym – za to, że szkoła jest czysta, zadbana, bezpieczna, a uczniom – za poddawanie się działaniom pedagogów i wspólne podążanie ścieżką edukacji. Następnie pani dyrektor odczytała życzenia od Burmistrza Józefowa. Pan Burmistrz również dziękował wszystkim pedagogom i  pracownikom szkoły za codzienną pracę, troskę oraz budowanie wspólnoty szkolnej.

W dalszej części wyróżniający się w ostatnim roku nauczyciele otrzymali Nagrody Burmistrza – za rzetelne wykonywanie obowiązków oraz aktywne uczestnictwo w realizacji zadań dydaktycznych oraz Nagrody Dyrektora Szkoły – za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, promowanie wśród uczniów pięknych postaw oraz przybliżanie wychowankom świata wartości.

Następnie zabrała głos przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Porębska, która skierowała wiele ciepłych słów do nauczycieli, pracowników administracji i pracowników obsługi, podkreślając jak wiele potrzeba trudu i cierpliwości, by wychować młode pokolenie.

Część  artystyczna w sposób humorystyczny pokazała szkolne realia, wywołując uśmiech na wielu twarzach. Uczniowie również wyrazili swoje podziękowania za przekazywaną wiedzę i wysiłek włożony w kształtowanie serc i umysłów. Na koniec wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali symboliczne upominki od Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas V-VII pod opieką p. Marioli Kudełka, p. Katarzyny Łosiewicz i p. Rafała Knapa. Uczennice kl. II i III zaprezentowały taniec "Zumba Kids" pod kierunkiem p. Beaty Harasiuk.

Życzymy nieustającej satysfakcji z pracy, dalszych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela

Poprawiono: wtorek, 22, październik 2019 06:50

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine