Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

#SzkołaDoHymnu

#SzkołaDoHymnu8 listopada o godz. 11.11. w wielu polskich szkołach odśpiewano 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". Także społeczność naszej szkoły przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji: "Szkoła do hymnu", będącej kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży "Rekord dla Niepodległej", w której uczestniczyło ponad 5 milionów uczniów z blisko 24 tysięcy szkół w kraju i za granicą. Wspólne odśpiewanie hymnu narodowego rozpoczęło w naszej szkole obchody 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Poprawiono: czwartek, 14, listopad 2019 08:15

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine