Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Rok szkolny 2018/2019

Szkolny konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa"

Dnia 7 stycznia 2019 r. uczniowie otrzymali dyplomy i upominki w konkursie "Kartka Bożonarodzeniowa 2018". Na konkurs wpłynęło łącznie 56 prac dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III.

Jury w składzie: p. Anna Krzaczek i p. Anna Grzyb przyznało łącznie 17 nagród.

Czytaj więcej: Szkolny konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa"

Wojewódzki Konkurs Świąteczny "Moja bombka choinkowa"

Czytaj więcej: Wojewódzki Konkurs Świąteczny Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Świątecznym "Moja bombka choinkowa" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Sióstr Urszulanek w Lublinie. Pięknie zaprojektowane i ozdobione bombki zostały docenione przez jury.

Dwie uczennice z naszej szkoły otrzymały wyróżnienia:

  • Amelia Berdzik kl. III
  • Maja Dobek kl. V b

Dzieci do konkursu przygotował p. Rafał Knap i p. Joanna Łepik. Małym artystom życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Wojewódzki Konkurs Świąteczny "Moja bombka choinkowa"

Sukcesy w gminnym konkursie plastyczno-literackim...

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim  wzięli udział w gminnym konkursie plastyczno-literackim "Życzenia dla Niepodległej". Jury konkursu przyznało naszym uczniom 5 nagród:

Czytaj więcej: Sukcesy w gminnym konkursie plastyczno-literackim...

XV Przegląd Prac Plastycznych Śladami Aleksandry Wachniewskiej

Czytaj więcej: XV Przegląd Prac Plastycznych Śladami Aleksandry WachniewskiejOd wielu lat nasi uczniowie biorą udział w konkursach plastycznych organizowanych przez Roztoczański Park Narodowy w Zwierzyńcu.

W XV Przeglądzie Prac Plastycznych Śladami Aleksandry Wachniewskiej, malarki i orędowniczki ochrony przyrody Roztocza pt. "Życie prastarej puszczy" 17 uczniów otrzymało dyplomy i upominki:

Czytaj więcej: XV Przegląd Prac Plastycznych Śladami Aleksandry Wachniewskiej

Bieg Niepodległości 2018

Czytaj więcej: Bieg Niepodległości 20188 listopada w Józefowie odbył się Uliczny Bieg Niepodległości. Na ten dzień uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z Majdanu Nepryskiego czekali z niecierpliwością. W biegu wzięła udział dość liczna reprezentacja z klas IV-VIII i gimnazjum. W zależności od kategorii wiekowej, uczestnicy biegu mieli do pokonania trzy trasy, ze startem i metą na Placu Wyzwolenia. Klasyfikacja prowadzona była oddzielnie wśród uczniów klas III-IV, V-VI oraz VII-VIII szkoły podstawowej i gimnazjalistów.

Czytaj więcej: Bieg Niepodległości 2018

Strona 1 z 2

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine