Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Rok szkolny 2018/2019

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Czytaj więcej: Z podwórka na stadion o Puchar TymbarkuDnia 13 marca 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim wzięli  udział w XIX Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Jest to największy dziecięcy turniej piłkarski w Europie. Organizatorem cyklu turniejów jest Polski Związek Piłki Nożnej i firma Tymbark. Na tarnogrodzkim "Orliku" odbyły się rozgrywki w kategorii U-12 (IV- V kl. SP). W etapie tym uczestniczyło 5 zespołów z miejscowości: Majdan Nepryski, Tarnogród, Goraj, Turobin i Biłgoraj.

Drużyna z naszej szkoły po raz kolejny brała udział w tym turnieju. Biorąc pod uwagę, że była wiekowo młodsza od innych drużyn, zagrała przyzwoicie wygrywając 2 mecze i poniosła 2 porażki. Tylko gorszym bilansem bramek zajęła III miejsce w etapie powiatowym.

Czytaj więcej: Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Czytaj więcej: Turniej Wiedzy PożarniczejW marcu 2019 r. odbył się etap Gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt.  "Młodzież Zapobiega Pożarom". Celem turnieju jest: popularyzowanie przepisów pożarowych, kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ratownictwa medycznego i ochrony ppoż. Szkołę Podstawową im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim na etapie gminnym w Józefowie reprezentowały dwie drużyny. "Grupa młodsza" w składzie: Oliwia Bielak - I miejsce, Maria Marzec - II miejsce, Anita Margol oraz "grupa starsza": Wiktoria Momot – II miejsce, Dominik Berdzik – III miejsce, Ewelina Nakapała i Jakub Garbiec.

Czytaj więcej: Turniej Wiedzy Pożarniczej

Plastyczne sukcesy w międzygminnych konkursach świątecznych

Czytaj więcej: Plastyczne sukcesy w międzygminnych konkursach świątecznychUczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim wzięli udział w plastycznych międzygminnych konkursach świątecznych zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę i Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie. Prace naszych wychowanków zostały docenione przez organizatorów. W Miejskim Ośrodku Kultury w konkursie na tradycyjna kartkę świąteczna I miejsce zajęły dzieci z grupy 3-4-5-latków pracujące pod kierunkiem p. Ewy Rogowskiej-Mazur. Wyróżnienie otrzymała Paulina Bojarska z klasy VIII, którą do konkursu przygotowała p. Katarzyna Łosiewicz.

Czytaj więcej: Plastyczne sukcesy w międzygminnych konkursach świątecznych

Wokalne sukcesy...

Czytaj więcej: Wokalne sukcesy...W czwartek 17 stycznia 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawla II w Majdanie Nepryskim wzięli udział w XIV Stanisławowskich Spotkaniach z Kolędą zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Stanisławowie.

Konkurs miał zasięg międzygminny. Nasi wychowankowie odnieśli w nim wymierne sukcesy występując pośród 135 uczestników.

  • I miejsce i statuetkę otrzymała Gabriela Hanys z klasy Va
  • III miejsce zajął Kacper Mielniczek z klasy VII
  • wyróżnienie otrzymała Oliwia Bielak z klasy Va Czytaj więcej: Wokalne sukcesy...

Szkolny konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa"

Dnia 7 stycznia 2019 r. uczniowie otrzymali dyplomy i upominki w konkursie "Kartka Bożonarodzeniowa 2018". Na konkurs wpłynęło łącznie 56 prac dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III.

Jury w składzie: p. Anna Krzaczek i p. Anna Grzyb przyznało łącznie 17 nagród.

Czytaj więcej: Szkolny konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa"

Strona 1 z 3

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine