Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Działania Samorządu Uczniowskiego

Mikołaju, Mikołaju...

Czytaj więcej: Mikołaju, Mikołaju...6 grudnia Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odwiedził niezwykły gość, oczekiwany szczególnie przez najmłodsze dzieci. Z tej okazji uczniowie ubrali się na czerwono, założyli piękne mikołajkowe czapki czy opaski ze świątecznymi motywami. Święty Mikołaj przybył w towarzystwie śnieżynek, radośnie witany przez wszystkich. W podziękowaniu za prezenty uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami przedszkolaków i uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej: Mikołaju, Mikołaju...

Pomóżmy pieskom przetrwać zimę

Czytaj więcej: Pomóżmy pieskom przetrwać zimęSamorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim zorganizował zbiórkę na rzecz piesków z Przytuliska dla zwierząt w Józefowie. Uczniowie przez cały październik przynosili karmę, koce, ręczniki oraz pieniądze, za które została zakupiona karma dla zwierząt. W listopadzie delegacja uczniów przekazała zebrane rzeczy do Przytuliska, gdzie radośnie przybyłych gości przywitały pieski. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, a rodzicom – pani Justynie Hanys i pani Jadwidze Basińskiej dziękujemy za dowiezienie dzieci oraz zebranych rzeczy do Przytuliska w Józefowie.

Czytaj więcej: Pomóżmy pieskom przetrwać zimę

Zabawa andrzejkowa 2019

Czytaj więcej: Zabawa andrzejkowa 2019Andrzejki to czas wróżb i zabawy, który przypomina tradycje i obrzędy ludowe. 28 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskimodbyła się zabawa andrzejkowa, przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Tego wieczoru uczniowie mogli dowiedzieć się, co przyniesie najbliższa przyszłość, poznać imię przyszłego wybranka lub wybranki, zjeść ciasteczko z wróżbą, a przede wszystkim dobrze się bawić przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ Kubę i DJ Marcina. Po tanecznych zmaganiach uczestnicy dyskoteki mogli odpocząć w klasach, gdzie czekał pyszny poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Czytaj więcej: Zabawa andrzejkowa 2019

Dzień Chłopaka 2019

Z okazji Dnia Chłopaka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim Samorząd Uczniowski przeprowadził ankietę na najsympatyczniejszego chłopca. Według dziewcząt na to miano zasługują:

  • w kategorii oddział przedszkolny – Przemek Berdzik
  • klasy I-III – Paweł Sobań
  • klasy IV-VIII – Hubert Kawaler

Podczas apelu 30 września ogłoszono wyniki plebiscytu oraz złożono życzenia wszystkim chłopcom i Panom, do życzeń dołączono słodkie przekąski. W każdej klasie uczniowie świętowali ten dzień, chłopcy otrzymali życzenia i upominki. Po południu natomiast odbyła się dyskoteka szkolna, podczas której przybyli uczniowie świetnie się bawili.

Czytaj więcej: Dzień Chłopaka 2019

Akcja "Góra Grosza"

Czytaj więcej: Akcja Już po raz kolejny, jak co roku  ruszyła w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim akcja "Góra Grosza". Uczniowie wsypywali  do specjalnych puszek monety, które mieli w swoich portfelach czy skarbonkach.

Często prosili też rodziców o odkładanie najdrobniejszych monet, które potem przekazywali w ramach akcji usypywania szkolnej góry grosza. Nad przebiegiem każdej zbiórki i liczeniem monet czuwał Samorząd Szkolny pod okiem nauczycieli.

Czytaj więcej: Akcja "Góra Grosza"

Strona 1 z 6

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine