Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Działania Samorządu Uczniowskiego

Dzień Świętego Walentego

Czytaj więcej: Dzień Świętego WalentegoW dniu 13 lutego 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Świętego Walentego", w którym przekazywaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią, przyjaźnią i miłością. Organizatorami imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panią: Moniką Basińską–Lal, Ewą Marzec i Anną Czapką. Już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój - zaobserwować można było odświętny wystrój sal lekcyjnych oraz uczniów ubranych na czerwono. Organizatorzy imprezy zorganizowali w tym dniu specjalną "Pocztę Walentynkową" aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy.

Czytaj więcej: Dzień Świętego Walentego

Dzień Chłopaka 2017

Z okazji Dnia Chłopaka życzymy wszystkim chłopakom aby byli:
pomocni jak komputer,
szybcy jak japoński skuter,
sympatyczni jak maskotki
i słodziutcy jak szarlotka.

Czytaj więcej: Dzień Chłopaka 201702 października 2017 r. w naszej szkolę odbył się "Dzień Chłopaka". Dziewczyny ze starszych klas postanowiły uczcić to święto i zorganizowały akademię. Przedstawiły reality show, w którym był m.in. pokaz mody, czyli "W co powinni ubierać się chłopcy?" Odbył się także mecz piłki nożnej oraz ćwiczenia fitness. Na koniec uroczystości odbył się konkurs na "Super Chłopaka", w którym wzięli udział: Daniel Trześniowski kl. III, Nataniel Garbiec kl. II, Michał Korytko kl. II, Kacper Mielniczek kl. VI, Jakub Wołoszyn kl. III. Dziewczęta przygotowały dla nich zadania dotyczące m.in. urody, gotowania, wiązania krawata, znajomości marek samochodów, szycia.

Czytaj więcej: Dzień Chłopaka 2017

Gofry i muffinki też mają swoje święto...

Czytaj więcej: Gofry i muffinki też mają swoje święto...Samorząd Uczniowski w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim wypatrzył w kalendarzu "smakowite święta": Międzynarodowy Dzień Gofra oraz Światowy Dzień Muffinka.

W tych dniach odbyła się więc w szkole degustacja słodkich smakołyków. Przygotowano w tym celu stosy gofrów i muffinków. Nad całością "smakowitych świąt" czuwali opiekunowie SU p. Joanna Łepik i p. Beata Harasiuk.

Czytaj więcej: Gofry i muffinki też mają swoje święto...

Podsumowanie akcji "Góra Grosza 2017"

Czytaj więcej: Podsumowanie akcji Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim przetrząsali skarbonki i przynosili do szkoły drobne monety groszowe. Każdy chciał wziąć udział w ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza 2017". Akcja zorganizowana przez Towarzystwo Nasz Dom, miała na celu zebranie funduszy na pomoc dla zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, a także dla Domów dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom.

Czytaj więcej: Podsumowanie akcji "Góra Grosza 2017"

Już wiosna!

Czym powitać Cię Wiosenko,
gdy zielona wracasz znów?
Chyba tańcem i piosenką,
bo to milsze jest od słów.

Czytaj więcej: Już wiosna!Wiosna jest niezwykłą i najpiękniejszą porą roku, dlatego też PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY jest bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. W środę 22 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim oficjalnie powitano wiosnę. Dzieci pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego pani Beaty Harasiuk i pani Joanny Łepik przygotowały program artystyczny mający umilić uczniom i nauczycielom ten szczególny dzień. Wysiłki uczniów oceniała komisja w składzie: przewodnicząca pani dyrektor Maria Rysztak oraz panie Anna Grzyb i Barbara Pleskacz. Obchody powitania wiosny rozpoczęto paradą Wiosen. Panie Wiosny wykazały się dużą pomysłowością i oryginalnością stroju. Następnie wszyscy rywalizowali w wiosennym tańcu. Mogliśmy podziwiać umiejętności sceniczne naszych uczniów. Wszyscy przygotowali się wzorowo i ujawniali swoje (często ukryte) talenty. W czasie turnieju nie obyło się również bez konkurencji wiedzy. Na zakończenie uroczystości odbył się bowiem quiz "Co wiesz o wiośnie". Quiz został podzielony na dwie części: Quiz Wiedzy obejmujący pytania na temat wiosny kalendarzowej i tradycji wiosennych oraz zagadki wiosenne, które okazały się bardzo łatwym zadaniem. Wszyscy uczniowie starannie przygotowały się do tego dnia, dlatego komisja postanowiła nagrodzić wszystkie klasy okolicznościowymi dyplomami.

Czytaj więcej: Już wiosna!

Strona 1 z 4

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine