Zawodnicy na podiumDnia 7 maja 2026 roku na stadionie OSiR w Biłgoraju odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce - Drużynowa Liga LA. Reprezentanci naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że talent, zaangażowanie i sportowa walka prowadzą do wielkich sukcesów.

W zawodach wystąpiło 13 naszych lekkoatletów, którzy z ogromnym zaangażowaniem rywalizowali w swoich konkurencjach, osiągając bardzo wysokie lokaty.

Największe sukcesy odnieśli:

  • Nizio Błażej - mistrz powiatu w pchnięciu kulą,
  • Scotti Antonio Czesław - mistrz powiatu w biegu na 600 metrów,
  • Dołęska Maja - wicemistrzyni powiatu w biegu na 100 metrów,
  • Litwin Wojciech - brązowy medalista w rzucie oszczepem.

Tuż za podium uplasowali się:

  • Chodara Magdalena - 4. miejsce w rzucie oszczepem,
  • Greszta Karina - 4. miejsce w pchnięciu kulą,
  • Mielniczek Zuzanna - 4. miejsce w biegu na 600 metrów,
  • Borowiec Jakub - 4. miejsce w skoku w dal,
  • Grabijas Maciej - 4. miejsce w biegu na 300 metrów.

Naszą szkołę reprezentowali również:

  • Herda Klaudia - skok w dal,
  • Porębska Nikola - bieg na 300 metrów,
  • Sobań Wiktor - bieg na 100 metrów.

Medaliści zawodów powiatowych będą reprezentować powiat podczas półfinałów wojewódzkich.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom godnego reprezentowania szkoły, sportowej postawy oraz osiągniętych wyników. Życzymy kolejnych sukcesów i powodzenia na dalszych etapach rywalizacji!

Opiekunem sportowców był pan Piotr Gontarz.

Galeria zdjęć przedstawia uczniów podczas zawodów sportowych

Sukcesy naszych lekkoatletów Sukcesy naszych lekkoatletów Sukcesy naszych lekkoatletów
Sukcesy naszych lekkoatletów Sukcesy naszych lekkoatletów Sukcesy naszych lekkoatletów
Sukcesy naszych lekkoatletów Sukcesy naszych lekkoatletów Sukcesy naszych lekkoatletów