Mecz piłki nożnejW środę 17 czerwca 2026 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbył się po raz XXIII Turniej Mini Piłki Nożnej Klas III o Puchar Burmistrza Józefowa.

Do sportowej rywalizacji stanęli uczniowie ze Szkół Podstawowych w Józefowie, Aleksandrowie, Stanisławowie oraz w Majdanie Nepryskim. Rozgrywki piłki nożnej przebiegały w dwóch kategoriach: chłopcy i dziewczynki.

Otwarcia turnieju dokonała dyrektor szkoły p. Mariola Kudełka. Po losowaniu rozpoczęły się mecze, które sędziowali Antonio Scotti, Wojciech Litwin, Maciej Grabijas oraz Igor Łosiewicz.

Podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowegoDnia 17.06. 2026 r. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Biłgoraju podsumował ranking szkół w powiecie biłgorajskim, pod względem rywalizacji sportowej za rok 2025/26. Gala pod patronatem starosty odbyła się w Zespole Szkół Budowlanych w Biłgoraju.

Nasza szkoła zajęła wysokie V miejsce w kategorii Młodzieżowych Igrzysk Sportowych. Otrzymaliśmy pamiątkowy puchar i pisemne wyróżnienie.

Maja Dołęska, Antek Scotti i Wojtek LitwinNasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas wojewódzkich zawodów lekkoatletycznych, osiągając bardzo dobre wyniki i godnie prezentując nasze barwy.

Maja Dołęska wystartowała w biegu na 100 metrów, zajmując 9. miejsce spośród 28 zawodniczek.

Antek Scotti rywalizował w biegu na 600 metrów i wywalczył wysokie 5. miejsce w stawce 17 zawodników.

Drużyna dziewczątDnia 21.05.2026 r. w Biłgoraju na pięknym stadionie lekko-atletycznym Zespołu Szkół Budowlanych odbyła się wspaniała impreza pode nazwą "Festiwal Sztafet".

Biegają różne sztafety szkolne: 4x100 m., 4x400 m., sztafeta szwedzka /400x300x200x100/ sztafeta olimpijska /800x400x200x100/.

Nasi uczniowie startowali w sztafecie olimpijskiej w której to nasze dziewczęta zajęły III miejsce zaś chłopcy IV. Niestety aby wystartować w półfinałach wojewódzkich trzeba było zająć minimum II miejsce.

Uczniowie z dyplomamiW czwartek 28 maja 2026 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbył się Międzygminny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki 2026" dla klas I-III szkoły podstawowej.

Celem konkursu jest: rozwijanie uzdolnień matematycznych u dzieci w młodszym wieku szkolnym, możliwość sprawdzenia umiejętności matematycznych uczniów, wyłonienie najzdolniejszych uczniów w zakresie matematyki na szczeblu edukacji wczesnoszkolnej, zwiększenie efektywności pracy z dziećmi zdolnymi, stwarzanie możliwości zdrowej rywalizacji.