Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim do udziału w konkursie "Najładniejsza dekoracja świąteczna sali lekcyjnej".
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest udekorowanie klasy, okien i drzwi od strony korytarza ozdobami świątecznymi oraz wykonanie gazetki z informacją o świętach.
Regulamin konkursu "Najładniejsza dekoracja świąteczna sali lekcyjnej"
Cele konkursu:
- uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne;
- motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy;
- stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole.
Uczestnicy konkursu:
Konkurs skierowany jest do wszystkich klas Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim, tj. przedszkole, klasy 0-III oraz IV-VIII.
- Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski.
- W konkursie mogą wziąć udział uczniowie przedszkola, klas 0-III oraz IV-VIII.
- Warunkiem przystąpienia do konkursu jest udekorowanie klasy, okien i drzwi od strony korytarza ozdobami świątecznymi oraz wykonanie gazetki z informacją o świętach.
- Do wykonania ozdób można używać dowolnych materiałów.
- Dekoracja sali będzie oceniana przez jury w kategoriach: oryginalność wykonania ozdób i gazetki, pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery świąt.
- Sale oceniać będzie komisja w 3 osobowym składzie (opiekunowie SU oraz wybrany nauczyciel nie będący wychowawcą klasy).
- W każdej kategorii przyznane zostaną punkty 0, 5, 10. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów.
- Spośród wszystkich klas lekcyjnych wyłonimy tę jedną najładniejszą w kategorii przedszkole, klasy 0-III oraz klasy IV-VIII.
- Sale oceniane będą 20 grudnia 2024 r.
- Wręczenie nagród dla zwycięskich klas nastąpi w styczniu.
