- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Działania Samorządu Uczniowskiego
- Odsłony: 126
W piątek 20 marca 2026r. w naszej szkole odbyło się powitanie wiosny. Przedszkolaki i uczniowie klas I-III wzięli udział w uroczystości "Wiosna na wybiegu".
Najpierw wszyscy obejrzeli film edukacyjny "Zwiastuny wiosny". Potem na wybiegu zaprezentowało się aż pięć Wiosen, które maszerowały w rytm wesołych piosenek i prezentowały swój strój. Po przejściu każda Pani Wiosna usiadła na przygotowanych tronach. Wtedy reprezentanci poszczególnych klas odczytali listy do wiosny przepełnione tęsknotą za tą porą roku i wiosennymi marzeniami.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Działania Samorządu Uczniowskiego
- Odsłony: 130
Dnia 20 marca 2026 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbyły się radosne obchody pierwszego dnia wiosny. Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, kreatywności i dobrej zabawy.
Tego dnia władzę w szkole przejęła klasa 7, która wcieliła się w rolę nauczycieli. Uczniowie przygotowali się do tego zadania z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Prowadzili lekcje dla młodszych kolegów i koleżanek, starając się przekazać wiedzę w ciekawy i przystępny sposób.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Działania Samorządu Uczniowskiego
- Odsłony: 141
Adaś Iwanejko walczy ze śmiertelną chorobą - dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD). Do niedawna była to choroba nieuleczalna. Dziś pojawiła się szansa - terapia genowa w USA. Koszt leczenia to około 3,7 miliona dolarów.
To nie jest tylko walka o zdrowie. To jest walka o życie dziecka. Adaś choruje na jedną z najbardziej brutalnych chorób genetycznych, która dzień po dniu odbiera mu siłę, niezależność i czas. Ten koszmar dzieje się naprawdę. Bez leczenia Adaś straci wszystko - najpierw przestanie chodzić, potem siadać, a w końcu samodzielnie oddychać...
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Działania Samorządu Uczniowskiego
- Odsłony: 169
W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Niepryskim odbyła się wyjątkowa akcja charytatywna pod hasłem "Złotóweczka dla pieseczka".
Celem zbiórki było wsparcie czworonożnych przyjaciół poprzez zakup karmy dla Gminnego Przytuliska w Józefowie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz nauczycieli udało się zebrać środki, za które zakupiono karmę dla potrzebujących piesków. Każda przekazana złotówka miała znaczenie i pokazała, że nawet najmniejszy gest może przynieść wielką pomoc.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Działania Samorządu Uczniowskiego
- Odsłony: 200
W piątek 13 lutego 2026 r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego w I półroczu roku szkolnego 2025/2026.
Głównym celem działalności Samorządu Uczniowskiego było reprezentowanie ogółu uczniów oraz działanie na rzecz społeczności uczniowskiej poprzez stwarzanie sytuacji dających możliwość wykazania inicjatywy samorządowej w bezinteresownym działaniu na rzecz szkoły i środowiska.
Strona 3 z 27



