Nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas wojewódzkich zawodów lekkoatletycznych, osiągając bardzo dobre wyniki i godnie prezentując nasze barwy.
Maja Dołęska wystartowała w biegu na 100 metrów, zajmując 9. miejsce spośród 28 zawodniczek.
Antek Scotti rywalizował w biegu na 600 metrów i wywalczył wysokie 5. miejsce w stawce 17 zawodników.
Wojtek Litwin w konkurencji rzutu oszczepem uplasował się na 8. miejscu spośród 12 startujących.
Podsumowując cały sezon sportowy, to właśnie ta trójka uczniów osiągnęła największe sukcesy i najlepsze wyniki, reprezentując naszą szkołę w różnych dyscyplinach sportowych. Ich zaangażowanie, systematyczna praca i sportowa postawa zasługują na szczególne uznanie.
Opiekunem sportowców był pan Piotr Gontarz.



