- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Nasze sukcesy
- Odsłony: 121
13 marca 2026 roku odbyła się wyjątkowa, 25. edycja Konkursu Ortograficznego "Żółty Orzech" w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Celem organizowanego corocznie konkursu jest popularyzowanie poprawnej pisowni ortograficznej i interpunkcyjnej oraz promowanie kultury, obyczajów i obrzędów regionu biłgorajskiego.
Do finałowej rywalizacji stanęli najlepsi uczniowie szkół podstawowych i średnich, którzy pomyślnie przeszli przez etapy szkolne. W gronie tych uczniów znalazła się także Magdalena Chodara.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Nasze sukcesy
- Odsłony: 126
10 lutego 2026 r. w ponad 100 krajach na świecie obchodzony był po raz dwudziesty drugi Dzień Bezpiecznego Internetu. W ramach obchodów DBI uczniowie szkoły uczestniczyli w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.
9 lutego w naszej szkole odbył się konkurs "Mistrz Bezpiecznego Internetu 2026", skierowany do uczniów klas 4-8. Celem konkursu było propagowanie wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z sieci oraz rozwijanie umiejętności rozpoznawania zagrożeń w Internecie.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Nasze sukcesy
- Odsłony: 205
W dniu 13 lutego odbyły się XXI Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach w miejscowości Biszcza. Duży sukces odniosła w nich Aleksandra Basińska, zajmując drugie miejsce w kategorii dziewcząt I-III.
Reprezentacja naszej szkoły liczyła 8 zawodników - Michalina Wójcik, Aleksandra Basińska (kl. I-III), Wiktoria Wójcik (kl. IV-VI), Kinga Żołynia, Klaudia Herda, Wojciech Litwin, Antonio Scotti i Franciszek Panas (VII-VIII).
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Nasze sukcesy
- Odsłony: 212
W naszej szkole odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. "Moje sposoby na wyciszenie", którego celem było zwrócenie uwagi na znaczenie ciszy, spokoju oraz troski o zdrowie emocjonalne uczniów.
Zadaniem uczestników było przygotowanie samodzielnej pracy plastycznej przedstawiającej własne, kreatywne sposoby na relaks, wyciszenie się i odpoczynek. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów w różnorodnych technikach plastycznych.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Nasze sukcesy
- Odsłony: 299
Już po raz szósty nasza szkoła z dumą była organizatorem międzygminnego konkursu bożonarodzeniowego z języka angielskiego Christmas Challenge. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych inicjatyw, łącząc naukę języka angielskiego z poznawaniem bożonarodzeniowych tradycji krajów anglojęzycznych.
Konkurs skierowany był do uczniów klas I–VIII szkoły podstawowej i stanowił nie tylko sprawdzian wiedzy językowej, ale także okazję do rozwijania zainteresowań, kreatywności oraz uzdolnień artystycznych. Testy konkursowe na wszystkich poziomach zostały przygotowane przez panią Annę Czapkę.
Podkategorie
Strona 4 z 40



