- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Rok szkolny 2025/2026
- Odsłony: 13
W czwartek 21 maja w Zamościu odbył się Finał III Lubelskiej Wojewódzkiej Ligi Szachowej Juniorów. Drugi rok z rzędu nasza szkoła miała w nim swojego reprezentanta. Tym razem była nim uczennica klasy III Aleksandra Basińska.
Ola dostała się do turnieju w efekcie III miejsca które osiągnęła podczas szachowych zawodów które odbyły się 23 kwietnia w Józefowie. Dzięki nim mogła wystąpić w Zamościu reprezentując naszą szkołę i jednocześnie powiat biłgorajski (razem z dwiema innymi uczestniczkami) w kategorii dziewcząt klas I-III.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Rok szkolny 2025/2026
- Odsłony: 16
Dnia 19 maja 2026 roku w Biłgoraju odbyły się półfinały wojewódzkie Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali, że talent, ciężka praca i sportowa determinacja prowadzą do sukcesów.
Nasi reprezentanci zaprezentowali się znakomicie, osiągając bardzo dobre wyniki i godnie reprezentując szkołę. Spośród czworga zawodników aż troje wywalczyło awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się w Lublinie.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Rok szkolny 2025/2026
- Odsłony: 32
W środę, 29 kwietnia, w Szkole Podstawowej Zwierzyńcu odbył się I Wojewódzki Turniej Szachowy dla uczniów Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Zwierzyńca oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zwierzyńcu.
W zawodach nie zabrakło szachistów ze szkoły im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim. W naszej drużynie znalazła się szóstka uczniów: Michalina Wójcik kl. II, Aleksandra Basińska kl. III, Wiktoria Wójcik i Weronika Riaboszapka - obie kl, V, oraz Klaudia Herda i Kinga Żołynia - obie kl. VII.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Rok szkolny 2025/2026
- Odsłony: 25
Dnia 27.04.2026 roku na boisku "Orlik" w Józefowie odbyły się gminne zawody sportowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W sportowej rywalizacji udział wzięły drużyny ze szkół w Józefowie, Majdanie Nepryskim oraz Stanisławowie.
W kategorii dziewcząt i chłopców młodszych nasze drużyny nie odniosły zwycięstwa. Natomiast duży sukces odniosły starsze drużyny z SP Majdan Nepryski, które triumfowały zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
- Szczegóły
- Administrator
- Kategoria: Rok szkolny 2025/2026
- Odsłony: 30
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim mogą pochwalić się dużym sukcesem sportowym w rozgrywkach koszykówki 3x3 w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Pierwszym etapem rywalizacji były zawody międzygminne rozegrane 23 kwietnia 2026 r. w Aleksandrowie, w których nasze zawodniczki wywalczyły I miejsce. Sukces ten dał im awans do zawodów powiatowych, które odbyły się 30 kwietnia 2026 r. w Biłgoraju. Również tam dziewczęta spisały się znakomicie. W meczu finałowym pokonały Szkołę Podstawową Nr 5 w Biłgoraju wynikiem 7:2, zdobywając tytuł mistrzyń powiatu biłgorajskiego.
Strona 2 z 6



